27.01.2021
Eskişehir Orman Bölge Müdürü Sayın Recep TEMEL Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Eskişehir Orman Bölge Müdürü Sayın Recep TEMEL, Personel Şube Müdürü Özden DOĞAN ve Orman Fidanlık Müdürü İzzet BOLATKIRAN ile birlikte Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eskişehir Orman Bölge Müdürü Sayın Recep TEMEL, Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve başarı dileklerini iletti. Enstitü Müdürlüğünce yapılacak çalışmaların akademik olduğu kadar, uygulama birimlerinin sorunlarını çözmeye yönelik, uygulayıcıya ışık tutar ve rehberlik eder nitelikte olması yönünde araştırma ve uygulama birimlerin daha fazla irtibatlı olmaları gerektiğini ifade ederek, araştırma sonuçlarının uygulama birimlerine aktarılmasının önemine vurgu yaptı.

Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Sayın Recep TEMEL başkanlığındaki heyetin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sayın Recep TEMEL ile aynı düşünceleri paylaştığını, gerek projeli, gerekse proje dışı çalışmalarda uygulama birimlerinin taleplerinin öncelikli olarak değerlendirileceğini, araştırma sonuçlarının ilgili birimlerle paylaşılacağını ve uygulama birimleriyle daha yakın çalışma içinde olunacağını belirtti.​


Yazdır