Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
12.02.2019
GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ SAYIN ŞAHİN AYBAL’IN ESKİŞEHİR ZİYARETİ

İncelemelerde bulunmak üzere 12.02.2019 günü Eskişehir’e gelen Orman Genel Müdür Yardımcısı Şahin AYBAL, Enstitümüzü Ziyaret Etti.
 
Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep TEMEL, Enstitü Müdürü Dr. Ş. Teoman GÜNER ile Enstitü Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü personeli tarafından karşılananın Genel Müdür Yardımcımız, fidanlık kampüs alanı içerisinde tesis edilen orman artıklarından biyoenerji elde edilmesine yönelik demo çalışmayı yerinde gördü. Daha sonra Enstitü Müdürlüğümüz Laboratuvarları gezildi. Enstitü Müdürü Dr. Ş. Teoman GÜNER tarafından Enstitü Müdürlüğümüz Laboratuvar çalışmaları, işleyişi ve araştırma faaliyetleri ile ilgili bilgiler verildi. Akabinde Kayaç Parkı gezilerek, Dr. Nejat ÇELİK tarafından parkın tanıtımı yapıldıktan sonra Eskişehir Orman Fidanlığında yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verildi.
 
İncelemelerin tamamlanmasının ardından yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Yardımcımız, emeği geçenlere teşekkür ederek fidanlık kampüs alanından ayrıldı.​


Yazdır