30.12.2020
ENSTİTÜ MÜDÜRÜMÜZÜ UĞURLADIK

​​Bartın Üniversitesine öğretim üyesi olarak atanan ve 25.12.2020 tarihinde enstitümüzden ayrılan Enstitü Müdürümüz Doç. Dr. Ş. Teoman GÜNER’i Bartın’a uğurladık.

29.12.2020 günü pandemi sebebiyle maske, mesafe ve hijyen koşullarına bağlı kalınarak, enstitü personelinin katılımıyla bir veda toplantısı yapılmıştır. Toplantıda, Enstitü Müdür Yardımcısı Özgür KİRACIOĞLU bir konuşma yaparak, “Müdürümüz orman fakültesinden dönem arkadaşımdı. Üniversite, yıllarına dayanan bir geçmişimiz var. O yıllarda da çok çalışkan, başarılı ve azimli bir insandı.  Yıllar sonra Eskişehir’de beraber çalışma şansını yakaladık. Uzun yıllar enstitüde çalışmış olması ve iyi bir araştırmacı olması sebebiyle enstitümüzün bugünlere gelmesinde çok emek harcamış, enstitümüzü bir değil birkaç adım öne çıkartmıştır. Buradan ayrılıyor olmasına üzülsek de, onu akademik camiaya bu şekilde gönderiyor olmaktan da gurur duyuyoruz. İnşallah profesörlüğünü de görürüz” diyerek, çalışmalarından dolayı bir plaket takdim etti. 

Enstitü Müdürümüz Doç. Dr. Ş. Teoman GÜNER ise bir teşekkür konuşması yaparak, “20 yıldır bu enstitüde çalışıyorum. Son 12 yıldır da müdürlüğünü yaptığım bu kurum evim, yuvam gibi oldu. Pek çok üzüntüyü, sevinci paylaştık. Çok çalıştık, çok çaba sarf ettik, hep beraber çok güzel şeyler başardık. Bu başarılar bir ekip çalışmasının ürünüdür. Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bundan sonra akademik yolda devam kararı alarak, Bartın Üniversitesi’ne geçiyorum. Gönlümün her daim sizlerle olduğunu, sizin de Bartın’da bir kapınız olduğunu bilmenizi isterim.  Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

Hatıra fotoğrafı çekiminden sonra Bartın’a uğurladığımız Enstitü Müdürümüze, Orman Toprak ve Ekoloji Ailesi olarak biz de yeni çalışma hayatında başarılar diliyoruz.​


Yazdır