28.01.2021
Eskişehir TOÇ-BİR-SEN Şube Başkanı Yüksel KARABAĞ Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

​​Eskişehir TOÇ-BİR-SEN Şube Başkanı Yüksel KARABAĞ, Şube Başkan Yardımcısı Ferhat ARSLAN, Yönetim Kurulu Üyesi Metin ARSLAN, Denetim Kurulu Üyesi Salim TÜRKEL ve sendika iş yeri temsilcisi Filiz YÜKSEL ile birlikte Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eskişehir TOÇ-BİR-SEN Şube Başkanı Yüksel KARABAĞ, Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL’e yeni görevinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu ve başarılar diledi. TOÇ-BİR-SEN ailesi olarak çalışanların her zaman yanında ve destekçisi olduklarını ifade etti. Çalışanların moral ve motivasyonlarının artırılması yönünde yetkili sendika olarak üzerlerine düşeni fazlasıyla yapma gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Yıl içerisinde mümkün olduğunca çalışanları ziyaret edeceklerini, çalışanların taleplerini dinleyeceklerini ve çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Enstitü Müdürümüz Cezmi ÖZEL, Eskişehir TOÇ-BİR-SEN Şube Başkanı Yüksel KARABAĞ başkanlığındaki heyetin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TOÇ-BİR-SEN tarafından Enstitü Müdürlüğümüz çalışanları ile ilgili yapılacak faaliyetlere imkân sağlanacağını belirtti.


Yazdır