22.09.2021
Emeklerinize Sağlık

Enstitü Müdürlüğümüz Bitki Beslenmesi Araştırmaları Başmühendisi Rıza Karataş ve şoför Nevzat Bulut’un emekliye ayrılmaları vesilesiyle düzenlenen veda töreninde Enstitü Müdürlüğünü temsilen Enstitü Müdürü Cezmi Özel tarafından Başmühendis Rıza Karataş ve şoför Nevzat Bulut’a onurluk ve Enstitü Müdürlüğü personellerinin hediyeleri takdim edildi.

Enstitü Müdürü Cezmi Özel, Başmühendis Rıza Karataş ve şoför Nevzat Bulut’un uyumlu kişilikleri ve özverili çalışmaları nedeniyle tüm çalışanların övgüsüne mazhar olduklarını ifade ederek Enstitü Müdürlüğümüze vermiş oldukları emekleri ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Enstitü Müdürlüğümüzün kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu sözlerine ekledi. Huzurlu ve mutlu bir emeklilik hayatlarının olması temennisinde bulundu.

Başmühendis Rıza Karataş emekli olması nedeniyle düzenlenen veda için başta Enstitü Müdürü Cezmi Özel olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. Enstitü Müdürlüğünde huzurlu ve uyumlu bir çalışma ortamı olduğunu, eğer bir başarı varsa tüm çalışanlara ait olduğunu, bilmeden ve istemeden kırdığı arkadaşları olmuş ise onlardan özür dilediğini ifade etti.

Nevzat Bulut veda düzenlenmesi nedeniyle çok duygulandığını, vedaya katılan herkese teşekkür ettiğini, hakları olanların haklarını helal etmelerini isteyerek, kendisinin haklarını helal ettiğini ifade etti.


Yazdır