01.04.2022
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftasında Çocuklarla Şenlendik

Enstitü Müdürlüğümüzce 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünce tertiplenen fidan dikim etkinliğine katılım sağlandı.

Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen fidan dikim etkinliğinde Enstitü Müdürü Cezmi Özel ve Enstitü Müdürlüğümüz personelleri tarafından geleceğe nefes olacak fidanlar dikildi.

Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen fidan dikim etkinliğinin akabinde Enstitü Müdürü Cezmi Özel başkanlığında Müdür Yardımcısı Özgür Kiracıoğlu ve Dr. Nejat Çelik'ten oluşan heyet Dr. Safa Halaç Özel Eğitim Ortaokulu ve Porsuk İlkokulunu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında geleceğin emanetçileri olan yavrularımıza ormanı, tabiatı, ağaçları, hayvan sevgisini aşılamak ve bilinçlendirmek üzere görsel sunumlar yapıldı. Eğitici ve öğretici dergi, broşür ve afişler dağıtıldı. Orman Genel Müdürlüğümüzden temin edilen hediyeler verildi. Öğretmenlerimize günün anlam ve önemine binaen fidan hediye edildi. Yazdır