30.01.2023
Sizin İçin Seferberiz

​Üniversitelerde eğitim gören ve staj yaparak deneyim kazanmak isteyen öğrencilerin liyakat ilkelerine dayalı ve fırsat eşitliği sağlayan Kariyer Kapısı platformu üzerinden Staj Seferberliği Projesi kapsamında Enstitü Müdürlüğümüzde staj yapmak üzere kabul edilen stajyer 2022 yılı stajlarını başarıyla tamamlayarak Staj Seferberliği Katılım Belgesini almaya hak kazandı. 

Staj süresi boyunca Enstitü Müdürlüğümüz Laboratuvar Başmühendisliği bünyesinde toprak, bitki, su ve turba analizlerini bizzat yaparak bilgilerini artıran ve tecrübe kazanan, T.C Sakarya Uygulamalı Bilimler  Üniversitesi  Pamukova Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri  Bölümü öğrencisi olan Esranur YAŞIN  Staj Seferberliği Katılım Belgesini Enstitü Müdürü Cezmi ÖZEL eliyle aldı.

Enstitü Müdürü Cezmi ÖZEL staj süresince gösterdiği gayret, merak, öğrenme arzusu, çalışma hevesi ve stajını başarıyla tamamlamış olması nedeniyle stajyer Esranur YAŞIN'ı kutladı. Enstitü Müdürlüğümüzde edindiği tecrübelerinin gelecekteki çalışma hayatında kendisine katkı sağlaması temennisinde bulundu.Yazdır